AMA przy ul. Morskiej – 3/4 OSOBOWY


DOMKI

AMA przy ul. Morskiej – 3/4 OSOBOWY


Powierzchnia: 40m2 + taras 10m2.

To nasz najnowszy i najnowocześniejszy domek w ofercie, podobnie jak Domek Zuzia. Domek AMA składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Nadaje się świetnie dla małej rodziny lub grupy znajomych. Domek jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty. W sypialni są 2 osobne łóżka z możliwością połączenia, a w salonie narożnik z funkcją spania dla 2 osób oraz fotel typu finka.

Domek znajduje się na ogrodzonej posesji, nieco oddalonej od drogi, co gwarantuje spokój i wysoki komfort wypoczynku. Tylko 2 km od morza.

Wyposażenie:

  • 2 pokoje – salon i sypialnia
  • Łazienka z prysznicem i pralką
  • Dobrze wyposażony aneks kuchenny
  • Stół jadalny
  • Miejsce parkingowe
  • Telewizor

Cena za dobę: 190 zł / doba dla 3 osób, 220 zł / doba dla 4 osób

+ media (prąd i woda według wskazań liczników).

Łazienka

TV

Dla dzieci

Kuchnia

Informacje dodatkowe


Poza sezonem ceny nawet 50% taniej! W cenie domku zawarte są ręczniki oraz 1 lub 2 rowery na czas pobytu (w zależności od domku, do odbioru w naszej wypożyczalni). Dodatkowe rowery w korzystnych cenach! Zakwaterowanie odbywa się od godziny 15:00, a wykwaterowanie do godziny 10:00 Zgodnie z obowiązującymi przepisami pobieramy opłatę klimatyczną. Jej stawka ustalana jest na dany rok przez Urząd Gminy. Akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą (15 zł / dzień)

REZERWACJA TELEFONICZNA: 695 234 837

Regulamin rezerwacji: 1. Rozmowa telefoniczna 2. Wpłata zaliczki (standardowo 20-50%)

"Agroturystyka LILA" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71