Rowery


Rowery

Rowery


Prowadzimy sezonową wypożyczalnię rowerów. To doskonała forma spędzania czasu w Kopalinie – Lubiatowie, ponieważ okoliczne lasy i polne drogi oferują wspaniałe warunki dla wszystkich miłośników jazdy na rowerze. Bardziej wytrwali rowerzyści mogą udać się na wycieczkę do latarni morskiej Stilo lub do Łeby – to chętnie wybierane przez naszych klientów trasy.

WYPOŻYCZALNIA CZYNNA W GODZINACH:

poniedziałek – sobota: 10:00 – 18:00
niedziela 10:00 – 14:00

Rowery wypożyczamy na doby. Zwrot rowerów do godziny 18:00!

Cennik:
Cena zależy od typu roweru i wynosi: 15zł, 20zł, 25zł, 30zł, 35zł /doba

Kaucja: 50 zł

Przyczepka dwuosobowa
20zł/doba

Fotelik
10zł/doba

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

UWAGA!

Ze względu na obowiązujące przepisy, związane z pandemią koronawirusa, dostosowaliśmy nasze procedury do aktualnych wytycznych służb państwowych i sanitarnych.

W związku z tym chcemy Państwa poinformować, że w trosce o Wasze bezpieczeństwo każdy wynajmowany lokal, części wspólne naszych obiektów, a także rowery, będziemy dezynfekować z wykorzystaniem profesjonalnych środków wirusobójczych po każdym kliencie/użyciu. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dezynfekcje będą przeprowadzane regularnie, nawet częściej niż nakazują przepisy.