ZUZIA przy ul. Morskiej – 3/4 OSOBOWY


DOMKI

ZUZIA przy ul. Morskiej – 3/4 OSOBOWY


Powierzchnia: 40m2 + taras 10m2.

To nasz najnowszy i najnowocześniejszy domek w ofercie, podobnie jak Domek Ama. Domek Zuzia składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Nadaje się świetnie dla małej rodziny lub grupy znajomych. Domek jest w pełni wyposażony w niezbędne sprzęty. W sypialni są 2 osobne łóżka z możliwością połączenia, a w salonie narożnik z funkcją spania dla 2 osób oraz fotel typu finka.

Domek znajduje się na ogrodzonej posesji, nieco oddalonej od drogi, co gwarantuje spokój i wysoki komfort wypoczynku. Tylko 2 km od morza.

Wyposażenie:

  • 2 pokoje – salon i sypialnia
  • Łazienka z prysznicem i pralką
  • Dobrze wyposażony aneks kuchenny
  • Stół jadalny
  • Miejsce parkingowe
  • Telewizor

Cena za dobę: 200 zł / doba dla 3 osób, 230 zł / doba dla 4 osób

+ media (prąd i woda według wskazań liczników).

Łazienka

TV

Dla dzieci

Kuchnia

Informacje dodatkowe


Poza sezonem ceny nawet 50% taniej!

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 15:00, a wykwaterowanie do godziny 10:00

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pobieramy opłatę klimatyczną. Jej stawka ustalana jest na dany rok przez Urząd Gminy.

Akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą (15 zł / dzień)

 

REZERWACJA TELEFONICZNA: 517 312 224

Regulamin rezerwacji: 1. Rozmowa telefoniczna 2. Wpłata zaliczki (standardowo 20-50%)

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

UWAGA!

Ze względu na obowiązujące przepisy, związane z pandemią koronawirusa, dostosowaliśmy nasze procedury do aktualnych wytycznych służb państwowych i sanitarnych.

W związku z tym chcemy Państwa poinformować, że w trosce o Wasze bezpieczeństwo każdy wynajmowany lokal, części wspólne naszych obiektów, a także rowery, będziemy dezynfekować z wykorzystaniem profesjonalnych środków wirusobójczych po każdym kliencie/użyciu. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dezynfekcje będą przeprowadzane regularnie, nawet częściej niż nakazują przepisy.