JACEK – 2 OSOBOWY


POKOJE KOMFORT

JACEK – 2 OSOBOWY


Powierzchnia: 22m2.

Pokój Jacek to duży, rodzinny pokój gościnny z łazienką, balkonem i możliwością dostawki. Pokój ma dostęp do w pełni wyposażonej samodzielnej kuchni na korytarzu. W kwaterze znajduje się wszystko, co niezbędne do wakacyjnego odpoczynku. Pokój stanowi doskonałą bazę wypadową na całodniowe wycieczki nad morze lub na spacer do lasu. Pojemny szafy przechowają każdy bagaż, łazienki zapewnią właściwe odświeżenie, a wygodne łóżka przyniosą spokojny sen po wrażeniach całego dnia.

NOWOŚĆ: Dla Państwa bezpieczeństwa i komfortu od czerwca 2020 wprowadzamy mini-aneks kuchenny do pokoju (czajnik bezprzewodowy, sztućce i naczynia, przybory kuchenne oraz jeden „palnik” elektryczny). Pozwoli to Państwu na bezpieczne przyrządzenie posiłku bez konieczności korzystania ze wspólnego aneksu.

Pokój znajduje się w jednopiętrowym, ocieplanym budynku. W całym obiekcie istnieje bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Na terenie posesji znajdują się miejsca parkingowe, plac zabaw dla dzieci, sporo zielonego trawnika oraz ławki i miejsce na grilla.

Wyposażenie:

  • Pojemne meble, lampki i stoliki nocne
  • Telewizor
  • Łazienka
  • Stół i krzesła
  • Wygodne łóżka z pachnącą pościelą
  • Darmowe Wi-Fi

Cena: 50 zł  / osoba

Dostawka: 30 zł / doba

Wi-Fi

Łazienka

Możliwość dostawki

TV

Dla dzieci

Informacje dodatkowe


Poza sezonem ceny nawet 30% taniej!

W cenie pokoju zawarte są ręczniki oraz 1 rower na czas pobytu (do odbioru w naszej wypożyczalni). Dodatkowe rowery w korzystnych cenach!

Zakwaterowanie odbywa się od godziny 15:00, a wykwaterowanie do godziny 10:00

Zgodnie z obowiązującymi przepisami pobieramy opłatę klimatyczną. Jej stawka ustalana jest na dany rok przez Urząd Gminy.

Akceptujemy pobyt zwierząt domowych za dodatkową opłatą (15 zł / dzień)

Uwaga! Ze względu na słabą przepustowość łączy oraz nieetyczne działania niektórych turystów w obiekcie bywa problem z dostępem i funkcjonowaniem Wi-Fi

REZERWACJA TELEFONICZNA: 517 312 224

Regulamin rezerwacji:
1. Rozmowa telefoniczna
2. Wpłata zaliczki (standardowo 20-50%)

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

UWAGA!

Ze względu na obowiązujące przepisy, związane z pandemią koronawirusa, dostosowaliśmy nasze procedury do aktualnych wytycznych służb państwowych i sanitarnych.

W związku z tym chcemy Państwa poinformować, że w trosce o Wasze bezpieczeństwo każdy wynajmowany lokal, części wspólne naszych obiektów, a także rowery, będziemy dezynfekować z wykorzystaniem profesjonalnych środków wirusobójczych po każdym kliencie/użyciu. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dezynfekcje będą przeprowadzane regularnie, nawet częściej niż nakazują przepisy.