IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE


GWARANTUJEMY MIŁĄ I DOMOWA ATMOSFERĘ!

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE


Nasza agroturystyka to nie tylko doskonałe miejsce na udane wczasy. To także lokal, w którym w ciągu całego roku zorganizujemy dla Państwa:

  • imprezy okolicznościowe i weekendowe
  • przyjęcia urodzinowe lub imieninowe
  • Pierwszą Komunię, Sylwestra
  • spotkania rodzinne
  • rocznice
  • stypy

Zapewniamy catering, adekwatny do okazji wystrój wnętrza, miłą obsługę, a także miejsca noclegowe dla gości. Teren posesji jest ogrodzony i posiada miejsca parkingowe. Gwarantujemy miłą i domową atmosferę!

"A MORZE TU" Lila i Marek Świątek

Kopalino, ul. Starowiejska 5 84-210 Choczewo


Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania, udzielimy także niezbędnych informacji.
Uprzejmie informujemy, że wysłanie zapytania mailowego oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z naszą polityką prywatności.

517 312 224

58 572 44 71

UWAGA!

Ze względu na obowiązujące przepisy, związane z pandemią koronawirusa, dostosowaliśmy nasze procedury do aktualnych wytycznych służb państwowych i sanitarnych.

W związku z tym chcemy Państwa poinformować, że w trosce o Wasze bezpieczeństwo każdy wynajmowany lokal, części wspólne naszych obiektów, a także rowery, będziemy dezynfekować z wykorzystaniem profesjonalnych środków wirusobójczych po każdym kliencie/użyciu. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom dezynfekcje będą przeprowadzane regularnie, nawet częściej niż nakazują przepisy.